КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

30 березня – Всесвітній день біполярного розладу

Сьогодні Всесвітній день біполярного розладу, день, коли ми можемо поговорити про цю хворобу і дати їй більшу увагу.

Біполярний розлад – це серйозна медична хвороба, що проявляється радістю, ентузіазмом та ейфорією на фоні періодів депресії, що може впливати на побут, здатність людини працювати, створювати стосунки та розвиватися в житті. Ці екстремальні коливання настрою – емоційні максимуми (манія) і емоційні мінімуми (депресія) можуть виникати рідко або кілька разів на рік.

Ми знаємо, що життя з біполярним розладом може бути важким, але не потрібно боротися з цим самотньо.

Якщо Вас або когось з Ваших знайомих стосується ця хвороба, важливо знати, що не потрібно стидатися, потрібно звернутися за допомогою і підтримкою до фахівців, своїх друзів та родини. Лікування може допомогти жити повноцінним життям і контролювати симптоми.

Хоча біполярні розлади є довічним захворюванням, з ним можна впоратися, дотримуючись плану лікування. У більшості випадків біполярний розлад лікується медикаментами і психологічним консультуванням (психотерапія).

Також хочемо нагадати всім про важливість розуміння та прийняття ментальних хвороб. Не ставте позначки на людей з психічними розладами, а допомагайте їм знаходити шлях до одужання. Разом ми можемо зробити світ кращим та більш дружнім місцем для всіх.

Нехай цей день стане нагадуванням про те, що ми всі здатні бути добрими і підтримувати один одного, незалежно від наших станів здоров’я.