КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

28 травня – Міжнародний день здоров’я жінок.

Поліпшення здоров’я жінок –  центральне завдання  глобальної програми охорони здоров’я та прав людини. Адже жінка відіграє  вирішальну роль у підтримці соціального, фізичного та економічного добробуту своєї сім’ї, отже  впевненості у майбутньому нації.

Право жінки на всебічне і повне обслуговування для підтримки сексуального та репродуктивного здоров’я позначено в міжнародних угодах про права людини і гарантує право на життя, здоров’я і конфіденційність.

Щоб залишатись красивою та молодою якомога довше, кожна жінка хоча б один раз на рік повинна  подбати про своє здоров’я, адже краще попередити захворювання, аніж його лікувати.

Консультування з цих питань проводять як сімейні лікарі, так і акушери-гінекологи:

Жінка повинна проходити профогляд у лікаря гінеколога не рідше ніж 1раз/рік з 18 років.

З початком статевого життя до 18 років – 2 рази /рік.

Жінкам від 40 років бажано проходити мамографію 1 раз/рік , а до 40 років – УЗД молочних залоз 1 раз/рік.

Нагадуємо про те, що регулярний догляд за собою і своїм здоров’ям, здоровий спосіб життя, своєчасне проходження профілактичних оглядів: консультування сімейних лікарів, акушерів-гінекологів, УЗД щитоподібної залози, молочної залози, гормональне обстеження, профілактичне відвідування стоматолога, тощо – запорука міцного здоров’я та бездоганного зовнішнього вигляду в будь-якому віці.

Бажаємо всім жінкам здоров’я та благополуччя!