КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

19 червня – Міжнародний день прогулянки

День прогулянки: як і навіщо його святкувати.

Міжнародний день прогулянки (19 червня) незвичайний, але актуальний привід для людей замислитися про спосіб та ритм свого життя.

Міжнародний день прогулянки, або День неспішної прогулянки, це свято, що закликає оцінити важливість пішої прогулянки.

Для багатьох людей, які проживають в сучасних мегаполісах, об’єктивна реальність задала дуже високі темпи життя, що не може не позначитися на стані нервової системи. Систематичний стрес і депресія стали вже стійкою характеристикою жителів міста.

Аби не допустити зменшення темпу життя та переглянути пріоритети, багато хто прагне вирішити проблему за допомогою медикаментів. Але на щастя, в останні роки популярність набирає захоплення спортом і прагнення до здорового способу життя. 

Одним з ефективних способів боротьби зі стресом, як не дивно, є звичайна піша прогулянка.

Корисні цифри та факти про прогулянку:

  • Користь прогулянок на свіжому повітрі полягає в позитивному впливі на здоров’я в цілому. 
  • Вчені та медики порахували, що якщо ви гуляєте по околицях не менше трьох разів на тиждень протягом 40 хвилин, це сприяє інтенсивному розвитку інтелекту.
  • Прогулянка дозволяє відірвати дітей від екранів телевізорів і комп’ютерів і відправитися в тінистий парк, атмосфера якого сприяє довірчим бесідам, цікавим розповідям і рухомим спільним іграм. 
  • Прогулянка вивільняє ендорфіни. 
  • Прогулянка забезпечує здоровий сон.

Не забувайте про цей приємний червневий день, який завжди можна провести з друзями і рідними людьми, і без особливої підготовки запрошуйте всіх, хто близький вашому серцю, на захоплюючу і цікаву прогулянку.