КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

Протестуй себе!

Сьогодні наша увага прикута до подій військового фронту, але інші важливі проблеми не зникли з нашого життя. Світ навколо містить багато прихованих небезпек, однією з яких є ВІЛ-інфекція. 

У Полтавській області лише за 1 місяць (для прикладу візьмемо червень 2022) було виявлено 18 ВІЛ-інфікованих осіб, у 2 було встановлено СНІД (4-та стадія ВІЛ), 1 людина померла від СНІДу.

З моменту інфікування до появи перших видимих симптомів може минути декілька років – весь цей час людина може виглядати і почуватися добре. 

Тому в Україні кожна друга людина, яка живе з ВІЛ-інфекцією, не знає про це! Однак вона може передавати ВІЛ іншим, нічого не підозрюючи!

Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди з вірусом імонодефіциту можуть жити звичайним життям, працювати, подорожувати, реалізовувати мрії про здорові інтимні стосунки і дітей. Достатньо вчасно розпочати лікування!

Пам’ятайте: вірус небезпечний доти, поки він не виявлений.

Якщо ВІЛ-тест виявиться позитивним – відразу призначаються ефективні БЕЗКОШТОВНІ ліки.

Ми закликаємо Вас  бути свідомими, слідкувати за своїм здоров’ям і регулярно проходити тести на ВІЛ.

Пройти безкоштовне тестування Ви можете у нашому Центрі – зверніться до свого лікаря.

Або ж просто вдома – замовте оральний тест (для нього не потрібна кров) онлайн за посиланням 

prozdorovia.in.ua 

Тестування є ознакою вашої поваги до себе і тих, хто Вам не байдужий!

P.S. Багато хто живе з міфами про ВІЛ, але ми готові змінити це. Якщо Ви хочете дізнатися правду про цю хворобу, звертайтеся до нас – ми радо поділимося цікавою інформацією з Вами та розкриємо важливі теми.