КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

Андрій Шевченко провів онлайн-зустріч з українськими лікарями

Андрій Шевченко привітав медиків з професійним святом (і отримав запрошення очолити збірну лікарів 🙂

У лікарів «Українського Медичного Клубу» та Української футбольної асоціації медиків сьогодні було подвійне свято. Перше — професійне, День медичного працівника. Друге — емоційне, бо їх привітав амбасадор UNITED24.«У найважчий час ви робите надзвичайно важливу справу. Ви мої герої, я пишаюсь вами всіма і зроблю все, щоб допомогти вам у вашій роботі!», — сказав легендарний футболіст під час зуму.

Учасники онлайн-зустрічі поділились переживаннями про найважчі моменти війни. Євген Слєпов, дитячий хірург Київської обласної дитячої лікарні, пригадує: «Найскладніше було під час обстрілів: Боярку обстрілювали з градів, з артилерії. Один із снарядів прилетів у приватний сектор і повністю зруйнував будинок. Звідти до нас привезли дівчинку. Вона мала осколкове ураження скроневої ділянки: уламок залишився під шкірою, не пробивши кістки черепа. Це було справді диво». Євген також подякував Андрію Шевченку за підтримку медиків як сьогодні, так і у 90-ті роки. «Можливо, ви не пам‘ятаєте, але багато років тому ваш фонд передав нашій лікарні реанімобіль і це врятувало дуже багато дитячих життів», – сказав Євген.

Олексій Орлов, хірург госпіталю ветеранів, запросив Шевченка подивитись, з яким запалом прооперовані бійці відновлюються, що повернутись на фронт: «Ви не уявляєте, який настрій у хлопців. Тільки вчора прооперували, а сьогодні вже бігає, хоче якнайшвише реабілітуватись після травм і повернутися до своїх».

Попри те, що з початку повномасштабного вторгнення медики не покидають свій фронт, вони знаходять час і для організації благодійних заходів, як-от ветеранський чемпіонат футболу серед лікарів в Радивілові чи благодійний матч проти збірних військовослужбовців, мерів та артистів у Бородянці після її деокупації. А ще «Український Медичний Клуб»домігся виключення росії з Чемпіонату світу з футболу серед лікарів ✊

UNITED24 разом із Андрієм Шевченком ще раз вітає медиків зі святом. Дякуємо за кожне врятоване життя! Допомогти українським лікарям можна в один клік: https://u24.gov.ua